دعای فرج عطش - مطالب آبان 1389
منوی اصلی
موضوعات وبلاگ
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
وصیت شهدا
وصیت شهدا
نظرسنجی
نظر شما درباره مطالب چیست؟آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

ما سربازان گمنام امام زمان (عج) در پی آنیم که در این وبلاگ به بحث ولایت و مهدویت پرداخته و آنگونه که بایسته و شایسته است بتوانیم در این مسیر قدمهای مثمر را برداشته و رضایت حق تعالی را کسب کرده و لبخندی دلنشین بر لبان مولایمان امام خامنه ای (مدظله) بنشانیم .
انشاالله ...
پیوندهای روزانه
نویسندگان
جستجو

لوگوی دوستان
کاربردی


تبریز بیدار


 گلشن راز

ذکر روزهای هفته وصیت شهدا
ابر برچسب ها

اهانت جنون آمیز و نفرت انگیز و مشمئز کننده به قرآن مجید در کشور آمریکا که در سایه ی امنیت پلیسی آن کشور اتفاق افتاد، حادثه ی تلخ و بزرگی است که نمی توان آن را تنها در حد یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب آورد. این یک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سال ها پیش به این طرف، سیاست اسلام هراسی و اسلام ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته اند. این حلقه ی دیگری از زنجیره ی ننگینی است که با خیانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حرکت کاریکاتوریست خبیث دانمارکی و ده ها فیلم ضد اسلام ساخته شده در هالیوود ادامه یافت و اکنون به این نمایش نفرت انگیز رسیده است.

... این اقدام کینه توزانه، نه آغاز یک جریان، بلکه یک مرحله از روند طولانی مدت اسلام ستیزی به سرکردگی صهیونیم و رژیم آمریکا است. اینک همه ی سران استکبار و ائمه الکغر در برابر اسلام قرار گرفته اند. اسلام، دین آزادی و معنویت انسان، و قرآن کتاب رحمت و حکمت و عدالت است؛ وظیفه ی همه ی آزادی خواهان جهان و همه ی ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست اسلام ستیزی با این شیوه های نفرت بار مقابله کنند.

 دیده بگشای که بینی همه عالم طور است

حال این رویداد روایت گونه از سفر چند روزه به عتبات عالیات فرد ایرانی را به این فکر فرو می برد که چه طور در کشور های دیگر مقام معظم رهبری امام خانه ای را آن قدر مورد توجه و محبت است که خود نیز متعجب می شویم؟! حیران کننده تر از آن اینکه چه طور برخی از خودی ها با وجود مشاهده ی مدیریت و رهبری امام گونه ایشان همچنان به رفتار ضد و نقیض و فتنه گرانه دست می زنند!!!؟؟؟

 عراق اماکن مذهبی بسیاری دارد و به دلیل تهیه ی گزارش باید مشاهده این اماکن که با زیارت نیز همراه می گششت را به سرعت انجام می دادم. بنابراین تفتیش ها و بازرسی های اقلامی که همراه داشتم بسیار نیز در ثبت لحظات گزارش مشکل ایجاد می کرد. پس از مشاهده ی علاقه ی عراقی ها به تمثال امام خامنه ای دیگر در تفتیش ها سریع کلاسور را می گشودم و عراقی ها با مشاهده ی عکس ایشان تفتیش و بازرسی را کامل انجام نمی دادند و در برخی موارد نیز اجازه عبور داده می شد و در نتیجه کاملاََ علاقه و عشق عراقی ها به امام خامنه ای ایران برایم مسلم گشت.رنج لذت بخش هجران را به جز مجنون نداند

شب هنگام پس از فراغت از یک روز گرم و پر مشغله کاری در لابی هتل اسکان حضور پیدا کردم تا بتوانم کمی با عراقی ها و حتی با زوار نشستهدر لابی آشنا شوم و در صورت امکان گزارش تهیه کنم.

در همین زمان فردی از بیرون وارد لابی هتل شد و مورد توجه مسئولین هتل و افراد عراقی قرار گرفت. متوجه شدم که این فرد یک شرطه است که به زبان ایرانی مُعَرِّف همان پلیس خودمان می شود.

شرطه ی عراقی پس از نشستن در کنار هموطن هایش و نوشیدن چای و کمی صحبت قصد خروج از هتل را داشت ولی قبل از خارج شدن در کنارم نشست و از نوشتنم سوال کرد که ب اپاسخ اینکه در حال نوشتن گزارش هستم روبرو شد و در همان زمان بعد از نشان دادن پیش نویس خبر، پلیس عراقی تمپال امام خامنه ای را مشاهده کرد و سوال خود را تغییر داد و گفت:«شما مقلد چه کسی هستی» و زمانی که متوجه شد مقلد مرحوم آیت الله بهجت بودم برافروخته گردید و گفت:«مرجع فقط سید خامنه ای» و با نگاه خود به تمثال امام خامنه ای احترام گذاشت و از هتل خارج شد.

بوسه زد باد بهاری به لب سبزه به ناز

گفت در گوش شقایق؛ گل نرگس صد رازشهید اوینی:

خون سرخ ما فلقی است كه از طلوع خورشید عدالت بر آسمان تقدیر نشسته است.

عالم همه در طواف عشق است و دایره این طواف حسین(ع) است.

شهید كربلائی مصطفی عزیزی:

برسنگ قبرم وا‍ژه كربلائی را حك نمایید. چون از باطنم به كربلای حسین رسیدم.

شهید چمران:

چه خوش است دست از جان شستن و دنیا را سه طلاقه كردن، از همه قید و بند اسارت حیات آزاد شدن.

شهید ایران زاده:

هر كس بخواهد به خدا نزدیكتر شود باید سرمشق خود را خط سرخ شهادت قرار بدهد.

 مظلومیت به معنای ضعف نیست وقتی انسان حقیقت بسیج را می دان، آن وقت می فهمد سرّ مخالفت ها و دشمنی ها و عنادهایی که هدایت می شود از طرف دشمنان انقلاب و دشمنان کشور و دشمنان نظام به سوی بسیج؛ علت این دشمنی ها را انسان می فهمد. قله های بلند ، بیشتر آماج قرار می گیرد. نشان های برجسته، زود تر مورد توجه واقع می شوند و آماج دشمنی قرار می گیرند.

دشمنان می دانندکه حضور بسیجی، واقعیت بسیج در کشور و در میان ملت ایران چقدر اهمیت دارد؛ لذا همت می گمارند بر اینکه این حقیقت موثر و کارآمد و نافذ را مورد تهاجم قرار بدهند. البته این مظلومیت است. مظلومیت، مطلقاََ به معنای ضعف نیست. قوی ترین انسان های دنیا هم مظلوم واقع شدند. امیر المومنین(ع) نیرومند ترین انسان دوران های گوناگون است و مظلوم ترین انسان ها هم هست. انقلاب ما و نظام جمهوری اسلامی جزو مقتدر لرین و نافذترین پدیده های دوران معاصر است، اما مظلوم هم هست.

است، ولای مقتدر است، اثر گذار است؛ این اثر گذاری باقی خواهد.ادامه مطلب

یکی از مشکلات سف به عراق؛ وجود پست های نگهبانی متعدد در جاده ها همچنین مدخل ورودی حرمین شریفین است. پلیس های عراقی؛ زوار و هر کس دیگر حتی هموطنان خود را نیز بازرسی و تفتیش می کنند.

بیشترین دلیل تفتیش بدنی و بازرسی اقلام زوار در شهرهای عراق، حفظ امنیت افراد است زیرااین کشور هنوز نیز از شرایط ناامنی بر خوردار بوده و با وجود آمریکائیان اشغالگر، بعثی ها و گروه القاعده هر لحظه خطر بمب گذاری و اعمال تروریستی در عراق و به خصوص مکان های پر ازدحام وجود دارد.

آن کیست که روی تو به هر کوی ندید

آوای تو در هر در و منزل نشنید

حال ما نیز مستثناء از دیگر زوار و مردم نبودیم و باید مورد تفتیش بدنی و بازرسی اقلام قرار می گرفتیم و به دلیل نوع فعالیت کاری «خبر نگاری» کلاسور و تعدادی پیش نویس خبر همراه داشتم که عراقی ها در بازرسی ها مورد تفتیش قرار می دادند.

تفتیش یکی از حرم های شریفه مطابق دیگر مکان های مقدس صورت می پذیرفت و ما بعد از تحویل تلفن همراه و کفش هایمان به طرف نرده های تفتیش بدنی جهت ورود به حرم حرکت کردیم، مسئول تفتیش عراقی بعد از تفتیش بدنی کلاسور را باز کرد تا بازرسی خود را انجام دهد که با تمثال مبارک مقام معظم رهبری امام خامنه ای روبرو شد با این که جمعیت زیادی در صفوف انتظار دیده می شد؛ مسئول تفتیش عراقی بدون توجه به ازدحام زوار، با مشاهده ی تمثال امام خامنه ای مکث کرد و با چهره ای برافروخته به ما نگاه نمود. پنداشتیم که وی با مشاهده ی عکس امام خامنه ای ناراحت شده است ولی با تعجب و البته خرسندی مشاهده کردم. مسئول حراست دستان خود را بر روی تمثال مبارک امام خامنه ای کشید و بعد از آن کف دست خود را بوسید و گفت:«سیدی!،حبیبی!»

گرچه من سرباز هیچ و ساده ام

سرخوشم مهدی بود فرمانده ام

گرچه شد فرمانده ام غایب ولی

دلخوشم بر نایبش سید علی 

آیا می دانید طبق روایت بهترین عملی که امیر المومنین به آن عشق می ورزد انتظار فرج است .

آیا می دانید ولایت معرفی شده در عید غدیر بدون انتظار ابتر است .

آیا می دانید امام صادق خود را خادم امام زمان (ع) معرفی میکند11- طبق روایات چشمان امام زمان(ع) از شب زنده داری فرو رفته است .

12- منتظر خود را شبیه امام منتظر می کند .

13- طبق فرمایشی امام صادق (ع) یکی از شرایط قبولی اعمال انتظار حضرت مهدی (ع) است .

14- بر لشکر با وفای مهدی صلوات .

15 – کسی می تواند به مهدی (ع) برسد که از سیم خاردار نفس خویش بگذرد .تا کی به تمنای وصال تو یگانه

اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه6- خشم حضرت عباس از دشمنان امام حسین عباسیت(سختگیری )دین را به منتظران می آموزند .

7- دعای مکارم الاخلاق صحیفه سجادیه اوصاف منتظران می باشد .

8- خدا بنا دارد از اول خلقت تا صبح ظهور، بهترین بندگانش را گلچین کند تا در خدمت مهدی موعود باشد .

9- تا بت نفس خود را تبر نزنی به دوستی امام زمان (ع) نمی رسی .

10- غیبت به معنی عدم شناخت است نه به معنی ممکن نبودن ملاقات نه معنی ندیدن آقایمان .یارب از دلهای ما نور محبت را مگیر

این تجمع ، این توسل ،این ارادت را مگیر

هستی ما بستگی دارد به عشق اهل بیت

هرچه می خواهی بگیر اما ولایت را نگیر

 تلاشم برای زود رسیدن به برنامه ، به ساعت 8:15 منتهی می شود ،صف ورود خانمها را که می بینم امیدوار می شوم که خیلی هم دیر نرسیده ام ولی هرچه نگاه می کنم اکثر چهره ها شبیه ایرانی هاست  حتی به فارسی سایس هم صحبت می کنند، از انتظامات می پرسم مگر دیدار طلاب خارجی نیست؟ می گوید :«از ساعت 3 صبح یکسری آمده بودند و از 5 وارد حرم شدند ، الان هم اجازه دادیم ایرانی ها وارد شوند »عجب همتی دارند طلاب خارجی .

معلوم است از کسانی هستند که ساعت 5 آمده اند، ردیف های اول نشتند؛ از پوست سیاه رنگشان معلوم است که آفریقایی هستند .به چهره اش می خورد 27 سال داشته باشد ولی 23 ساله است ،مریم خانم 7 سال پیش با همسرش از بورکینافاسو به ایران آماده اند و هردو هم طلبه هستند سه شنبه هم در مراسم استقبال بوده و می گفت :«خیلی خوشحال شدم وقتی دیدمش و اشکم جاری شد ،خدا به هرکسی توفیق دیدن رهبر ر ا نمی دهد »خدا را شکر می کند به خاطر همه توفیق هایی که پیدا کرده ، درس خواندن در قم و حالا هم دیدار آقا .

از دوستش می پرسم شما از کجا آمدید ؟یک ماه است از نیجریه آمده و هنوز فارسی را خوب بلد نیست ، انگلیسی صحبت می کنیم .وقتی از «عایشه »پرسیدم «چرا آمدی رهبر ایران را ببینی؟»عصیبانی شد و با اخم به انگلیسی گفت :«ایشان رهبر همه جهان است نه فقط ایران »وقتی فهمید از سوالم منظور خاصی نداشتم خندید و گفت از دیدن ایشان بسیار «هپی » هستم . »

دوستش اشرف هم می گوید:«شاید ایشان رهبر ایران باشد ولی نائب امام زمان است پس رهبر ما هم می شود .چون ما محب اهل بیت(ع) هستیم .ایشان نشانه ای از امام (عج) هستند » بعد هم می گوید :«ما هر کجا که هستیم باید رهبرمان را همراهی کنیم و ایشان را تنها نگذاریم »مثل ایرانی استفاده می کند و می گوید :« دوست نیمه راه نباشیم »بعد هم یکی از دوستانش را که وسط جمعیت نشسته نشانم می دهد و می گوید :« برو پیش او ،خیلی خوب صحبت می کند»

دختر 8-9 ساله اش روی پایش خوابیده . اجازه می گیرم و کنارسش می نشینم .اسمش «سری سیتی» است و 7 سال است از اندونزی با همسر و بچه اش آمده اند ایران .می گوید دو سال پیش برای دیدار آقا با مردم قم ،به تهران آماده و اولین بار آنجا آقا را دیده است . می گویم :«چرا الان آمدی ؟» می گوید :« برا پشتیبانی از انقلاب اسلامی ،برای پشتیبانی از رهبر انقلاب ، برای فراهم کردن حکومت مهدی (عج) ، می خواهم به جهان نشان دهم که ما هستیم ، آگاه هستیم .به مستکبرین نشان می دهیم که نمی توانند به اسلام ضرر برسانند ...»بعد از هر جمله اش چند ثانیه مکث می کند یا برای فکر کردن یا به خاطر من که همه ی صحبت هایش را روی کاغذ بنویسم . ازش می پرسم «وقتی به کشورت برگردی ،درباره ایران و مردمش به مردمت چه می گویی؟»جواب می دهد :«اول از همه می گویم همه حرف ها و تبلیغاتی که رسانه های غربی درباره ایران و شیعه بودنش گفته اند ،درست نیست و دروغ است »پر از انرژی مثبت است .دخترک بنگلادشی راست می گفت ،«سری»خیلی خوب صحبت می کرد .-       هرچه فریاد دارید سر آمریکا بکشید.

-       همه ملت ما دشمن شماره اول خودش را امروز آمریکا می داند.

-       اسلحه های سرد و گرم، یعنی قلم و بیان و مسلسل را از نشانه گیری به روی یکدیگر منحرف و به سوی دشمن های انسانیت که در رأس آنها آمریکاست نشانه بروید.

-       ما دنبال این نیستیم که آمریکا برای ما کار بکند ف ما آمریکا را زیر پا می گذاریم.

-       اگر معنای ضدیت با آمریکا این است که ما نمی خواهیم وابسته به آمریکا باشیم ، آری ما ضد آمریکایی هستیم و اگر ترس آمریکا از این است ، آری باید بترسند.

-       آن داغی که به دل آمریکا وارد شده است با واسطه این نهضت ، به دل هیچ کس وارد نشده است.

-       ما جرممان این است که با آمریکا مخالف هستیم.

-       اگر ما همه از بین برویم ، بهتر است از این که ذلیل باشیم زیر دست صهیونیسم ، و زیر دست آمریکا.

-       هان ای مظلومان جهان ! از هر قشر و از هر کشوری هستید بخود آیید و از هیاهو عربده آمریکا و سایر زورمندان نهراسید ، و جهان را بر آنان تنگ کنید.

-       امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

-       آمریکا ممکن است ما را شکست بدهد ولی نه انقلاب ما را ، و به همین دلیل است که من به پیروزی خودمان اطمینان دارم ، دولت آمریکا مفهوم شهادت را نمی داند.

-       ما یقین داریم که اگر دقیقا به وظیفه مان که مبارزه با آمریکای جنایتکار است ادامه دهیم فرزندانمان شهد پیروزی را خواهند چشید.

تعداد صفحات : 2

 | 1 |  2 | 
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو